Prijsuitreiking Ontwerpwedstrijd campagneposters Calvijn College Goes
Op 29 juni heeft gedeputeerde verkeersveiligheid en voorzitter van het ROVZ een drietal prijzen uitgereikt aan leerlingen van het Calvijn College in Goes.

Impressie prijsuitreiking





Winnaars
Hanna de Korte (overall prijswinnaar van deze wedstrijd en 1e prijs MONO bovenbouw), Jette Anthonise (2e prijs MONO bovenbouw) en Harm Boone (1e prijs Asociaal rijgedrag) van HAVO 3 ontvingen een uitvergrote versie van de poster met eigen uniek ontwerp en slogan op foam bord, een VVV bon en de school een waardecheque te besteden aan verkeersveiligheid. Overall prijswinnaar Hanna krijgt een bijzondere prijs: haar poster komt te hangen in diverse horeca- en bioscoopframes in heel Zeeland.
De andere prijswinnaars van de andere deelnemende scholen (1e en 2e prijs MONO onderbouw, 1e en 2e prijs Helmplicht en 2e prijs Asociaal rijgedrag) krijgen hun VVV bon zo spoedig mogelijk.
Dit jaar telt deze succesvolle wedstrijd: 600 ingezonden posters, 860 deelnemende leerlingen voortgezet onderwijs (meerdere werkten aan 1 poster) en 10 deelnemende scholen. Door het grote aantal inzendingen heeft gedeputeerde Van der Maas samen met het ROVZ besloten om een categorie onderbouw en bovenbouw thema MONO 1e en 2e prijs extra toe te kennen. In totaal kent deze wedstrijd 8 prijswinnaars!