Uitreiking Gouden Tip MONO prijswinnaars

Op vrijdagmiddag 14 juni 2019 heeft gedeputeerde Verkeersveiligheid Harry van der Maas namens het ROVZ prijzen uitgereikt aan de Gouden Tip-winnaars van de Zeeuwse MONO campagne ‘Onze school gaat voor MONO’.

Actie ‘Onze school gaat voor MONO’ leverde 700 Gouden Tips op
Deze actie staat in het teken van het stimuleren van leerlingen en ouders om hun smartphone niet te gebruiken in het verkeer en zo het goede voorbeeld te geven aan anderen. Smartphonegebruik in het verkeer is namelijk een belangrijke oorzaak van ongelukken.

Onderdeel van deze actie was ook het geven van de Gouden Tip, hoe je het beste MONO kunt rijden,  door ouders van leerlingen van de 26 deelnemende scholen. Het ROVZ heeft 700 antwoordkaarten retour gekregen met gouden tips! Hieruit zijn 5 Gouden Tip winnaars gekozen. Deze winnaars kregen een MONO oorkonde, een VVV bon en een MONO taartje. Ouders en kinderen werden feestelijk ontvangen door het ROVZ met koffie, thee, fris en een gebakje en toegesproken door gedeputeerde Harry van der Maas. Hierna vond de uitreiking plaats.

Uitreiking Gouden tip prijs